Bílý odkládací stolek s dřevěnou deskou LABEL51 Saria

Dřevo a kov, toť láska, která nerezaví! Tento stolek bude překrásným, industriálně laděným doplňkem, který váš obývací pokoj promění v... více informací »
Bílý odkládací stolek s dřevěnou deskou LABEL51 Saria
Značka: LABEL51
3 490 Kč
Více informací
Dřevo a kov, toť láska, která nerezaví! Tento stolek bude překrásným, industriálně laděným doplňkem, který váš obývací pokoj promění v...

Dřevo a kov, toť láska, která nerezaví! Tento stolek bude překrásným, industriálně laděným doplňkem, který váš obývací pokoj promění v místo jako vystřižené z časopisu o bydlení.

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Poznámka: Dřevěná deska z mangového dřeva je nahrubo opracovaná v industriálním duchu a proto nemusí být její povrch vždy dokonale rovný a hladký.

O materiálu:
Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným.

Kvalitní a velmi žádaný produkt naleznete nyní tady u nás zařazený v rubrice odkládací stolky. Nyní najdete akční zboží z této populární kategorie z pohodlí domova. Dodavatel LABEL51 má top produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento žádaný produkt Bílý odkládací stolek s dřevěnou deskou LABEL51 Saria od společnosti s výborným jménem LABEL51 můžete dostat právě teď opravdu výhodně. Aktuálně za 3 490 Kč.