Bílý podsedák z ovčí kožešiny Native Natural Round, ⌀ 40 cm

Proměňte i tu nejtvrdší židli v pohodlnou pomocí podsedáku z neuvěřitelně měkké novozélandské ovčí kožešiny. Stačí si jen vybrat mezi... více informací »
Bílý podsedák z ovčí kožešiny Native Natural Round
999 Kč
Více informací
Proměňte i tu nejtvrdší židli v pohodlnou pomocí podsedáku z neuvěřitelně měkké novozélandské ovčí kožešiny. Stačí si jen vybrat mezi...

Proměňte i tu nejtvrdší židli v pohodlnou pomocí podsedáku z neuvěřitelně měkké novozélandské ovčí kožešiny. Stačí si jen vybrat mezi širokým spektrem barev, aby co nejlépe zapadl do vašeho interiéru.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Níže jsme vám proto detailně sepsali, jak na to:
Díky přirozené samočistící schopnosti je téměž bezúdržbový. Pokud by však přeci jen došlo k jeho ušpinění, doporučujeme ho čistit pouze vlažnou vodou o maximální teplotě 25 °C pomocí přípravků určených na vlnu či lanolinu. Následně ho vysušte naplocho na čerstvém vzduchu. Vyhněte se raději sušičce i topení.

Levný kousek Bílý podsedák z ovčí kožešiny Native Natural získáte bez obtíží tady u nás v oblíbené sekci kuchyňský textil! Připravili jsme ještě jiné produkty z naší kategorie jednoduše online. Značka Native Natural vás obohatí o špičkový sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Nejprodávanější výrobek Bílý podsedák z ovčí kožešiny Native Natural Round, ⌀ 40 cm od spolehlivé značky Native Natural naleznete na našich stránkách za výborné peníze. Nyní pořídíte za 999 Kč.