Bílý policový díl Tenzo Bridge

Vylaďte si interiér přesně podle svých představ. Policové díly Tenzo Bridge můžete jak libovolně kombinovat mezi sebou tak i rozmístit do... více informací »
Bílý policový díl Tenzo Bridge
Značka: Tenzo
24 990 Kč
Více informací
Vylaďte si interiér přesně podle svých představ. Policové díly Tenzo Bridge můžete jak libovolně kombinovat mezi sebou tak i rozmístit do...

Vylaďte si interiér přesně podle svých představ.

Policové díly Tenzo Bridge můžete jak libovolně kombinovat mezi sebou tak i rozmístit do různých výšek. Rázem je proměníte například v otevřenou knihovnu či výstavku pro trofeje nebo suvenýry z cest.

Rozměry:
delší police – 224 x 2 x 25 cm,
kratší police – 162 x 2 x 25,
vzdálenost mezi upevňovacími body – 62,5 cm.

Jak bez problému polici sestavit?


Tento akční a ve slevě výrobek Bílý policový díl Tenzo je k dispozici přímo tady a teď na našich stránkách v populární rubrice knihovny a police! Nyní si můžete pořídit ještě jiné kusy z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další skvělé produkty od značky Tenzo. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Tenzo pro své zákazníky dodává top produkty. Nové kousky každý den.

Velmi žádaný kus Bílý policový díl Tenzo Bridge od našeho předního výrobce Tenzo máte možnost pořídit momentálně za příznivou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 24 990 Kč.