Bílý slunečník Hartman Sophie, ø 300 cm

Užijte si čas strávený venku bez ostrého slunečního svitu. Slunečník od značky Hartman je lehký a snadno se s ním manipuluje. Je pevný, odolný a... více informací »
Bílý slunečník Hartman Sophie
Značka: Hartman
2 990 Kč
Více informací
Užijte si čas strávený venku bez ostrého slunečního svitu. Slunečník od značky Hartman je lehký a snadno se s ním manipuluje. Je pevný, odolný a...

Užijte si čas strávený venku bez ostrého slunečního svitu. Slunečník od značky Hartman je lehký a snadno se s ním manipuluje. Je pevný, odolný a má klikový mechanismus, který usnadňuje rozložení látky. Kostra slunečníku je hliníková. Podstavec není součástí balení, ale lze jej dokoupit samostatně.


Tento skvělý kus Bílý slunečník Hartman Sophie, máte možnost najít také tady a teď na našem webu zařazený v kategorii slunečníky. Pořiďte si ještě ostatní výrobky z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu! Tato vyjímečná značka Hartman vám poskytuje vysoce kvalitní produkty.

Oblíbený a akční kus Bílý slunečník Hartman Sophie, ø 300 cm od dodavatele s dobrým jménem Hartman můžete pořídit aktuálně na webu v akci! Akční cena již od 2 990 Kč.