Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco Handled, 21,3 x 43 cm

Značka iDesign dbá nejen na praktičnost, ale i udržitelnost svých produktů. Věří totiž, že i malé volby mohou následně vést k velkým změnám v... více informací »
Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco Handled
Značka: iDesign
849 Kč
Více informací
Značka iDesign dbá nejen na praktičnost, ale i udržitelnost svých produktů. Věří totiž, že i malé volby mohou následně vést k velkým změnám v...

Značka iDesign dbá nejen na praktičnost, ale i udržitelnost svých produktů. Věří totiž, že i malé volby mohou následně vést k velkým změnám v budoucnosti naší planety.

Recyklovaný úložný box Eco je vyroben z odolného polypropylenu bez obsahu BPA. Díky jeho kompaktnosti ho využijete na nejrůznější předměty v domácnosti, skvěle se hodí třeba kancelářské potřeby či koupelnové nezbytnosti.

Součástí je i padnoucí víko ze dřeva paulownia. Jeho integrované drážky navíc umožňují boxy bezpečně naskládat na sebe, a tím ušetřit ještě více místa.

Designový produkt Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco Handled, 21,3 x 43 cm pořídíte bezstarostně na našem webu umístěný v sekci úložné boxy! Nyní pořídíte parádní produkty z naší rubriky za rozumné peníze! U zákazníků oblíbený výrobce iDesign vyrábí skvělé zboží. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také více produktů značky iDesign. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco Handled, 21,3 x 43 cm od značky se skvělou pověstí iDesign je k získání v aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu! V současnosti za 849 Kč.