Bílý vánoční svícen z kostního porcelánu Kähler Design Nobili, výška 30 cm

Držíte se minimalistické elegance i během vánočních svátků? Dánská značka Kähler Design s vámi v tomto postoji souzní. Jejich decentní a... více informací »
Bílý vánoční svícen z kostního porcelánu Kähler Design Nobili
1 490 Kč
Více informací
Držíte se minimalistické elegance i během vánočních svátků? Dánská značka Kähler Design s vámi v tomto postoji souzní. Jejich decentní a...

Držíte se minimalistické elegance i během vánočních svátků? Dánská značka Kähler Design s vámi v tomto postoji souzní. Jejich decentní a přitom výjimečné dekorace dodají vašemu interiéru vánoční kouzlo bez nadbytečné doslovnosti a oslňujícího třpytu a podtrhnou niterný půvab okamžiků, které patří rodinně a všem, které máte rádi.

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.

Zlevněný výrobek Bílý vánoční svícen z kostního porcelánu Kähler Design Nobili, výška máte možnost získat bez obtíží tady na našich stránkách zařazený v rubrice svícny. Nyní koupíte unikátní kousky z této oblíbené sekce za parádní cenu! U nás nabízíme více, mrkněte také na další skvělé kousky od dodavatele Kähler Design. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární dodavatel Kähler Design dlouhodobě dodává prvotřídní produkty Podívejte se sami.

Zcela unikátní kus Bílý vánoční svícen z kostního porcelánu Kähler Design Nobili, výška 30 cm od top výrobce Kähler Design je k získání na našich stránkách teď za výhodné peníze! Akční cena již od 1 490 Kč.