Casarredo Postel CALABRIA 180×200 cm + matrace FUTURA 180

Elegantní postel CALABRIA je dodávána společně s oboustrannou sendvičovou matrací Futura 16 v rozměru 180 x 200 cm. Postel je v zajímavé kombinaci... více informací »
Casarredo Postel CALABRIA 180x200 cm + matrace FUTURA 180
Značka: Casarredo
11 990 Kč
Více informací
Elegantní postel CALABRIA je dodávána společně s oboustrannou sendvičovou matrací Futura 16 v rozměru 180 x 200 cm. Postel je v zajímavé kombinaci...

Elegantní postel CALABRIA je dodávána společně s oboustrannou sendvičovou matrací Futura 16 v rozměru 180 x 200 cm.
Postel je v zajímavé kombinaci kovu a dřeva. Masivní dřevo je v barevném provedení antické třešně. Rám je kovový, tak jako originální mříže v černé barvě na předním i zadním čele. 
Pod roštem jsou vsazeny 3 podpěrné nožky pro zvýšení nosnosti (180 kg). Zátěž postele je cca 100 kg na každé straně postele. Na bocích jsou kovové držáky pro přidržování matrace. Rošt je 32,4 cm nad zemí. Výška při nohách – 63,5 cm. Rošt je v ceně.
Postel dodáváme v demontovaném stavu.
Součástí postele je i matrace FUTURA 16. Jedná se o oboustrannou sendvičovou matraci. Jedna strana je vyrobena z viscoelastické „paměťové ( známé jako líné )“ pěny reagující na teplo těla ( 4 cm ). Druhá strana ( 10 cm ) je tvořena z kvalitní PUR pěny ( T30 ). Rozdílná tuhost pěn dává možnost výběru měkčí nebo tvrdší strany. Matrace je vyrobena z certifikovaných materiálů. Luxusní potah je s prošitím, snímatelný pomocí zipu a pratelný při 40°C. Jde o kvalitní bílý, lesklý úpletový potah zhotovený z 100% polyesteru. Splňuje požadavky na hygienický a antialergický potah. Maximální zátěž matrace je do 120 kg. Barva pěn se může lišit od vyobrazení. Výška matrace je 14 cm + 2 cm potah.

Velmi prodávaný výrobek jde koupit bezstarostně tu na stránkách zařazený v rubrice dvoulůžkové. Podívejte se na jiné produkty z naší sekce za báječnou cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na více kvalitních produktů od dodavatele Casarredo. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Casarredo vám může poskytnout prvotřídní zboží.

Unikátní a žádaný výrobek Casarredo Postel CALABRIA 180x200 cm + matrace FUTURA 180 pocházející od značky Casarredo seženete zde za výhodnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 11 990 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,