Casarredo Šatní skříň SIGMA 280 bílá

Velká šatní skříň je snem každého milovníka módy. Skříň SIGMA s posuvnými dveřmi v moderním provedení poskytuje opravdu hodně úložného... více informací »
Casarredo Šatní skříň SIGMA 280 bílá
Značka: Casarredo
15 290 Kč
Více informací
Velká šatní skříň je snem každého milovníka módy. Skříň SIGMA s posuvnými dveřmi v moderním provedení poskytuje opravdu hodně úložného...

Velká šatní skříň je snem každého milovníka módy. Skříň SIGMA s posuvnými dveřmi v moderním provedení poskytuje opravdu hodně úložného prostoru na všechno vaše oblečení.Jednoduchý design v bílé barvě navíc snadno zapadne do každého interiéru.Korpus i dveře jsou z kvalitní LTD desky v barvě bílá (Nymphea Alba).Skříň má aluminiové kování a lišty.Obsahuje police i dvě šatní tyče (viz obrázek).Dodáváme v demontovaném stavu.Tip: Pokud by vám skříň přeci jen nestačila, můžete ji snadno doplnit o prádelník, nebo stojan na šaty.


Vynikající produkt Casarredo Šatní skříň SIGMA 280 bílá máte možnost koupit rovněž tady na našem webu zařazený v sekci uncategorized! Nyní získáte vyjímečné výrobky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. U zákazníků oblíbený výrobce pro své zákazníky prodává vynikající produkty. Podívejte se sami! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce další kvalitní kousky od značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Casarredo Šatní skříň SIGMA 280 bílá od našeho známého výrobce Casarredo máte možnost najít na našich stránkách teď extra výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 15 290 Kč.