Černá dekorativní soška PT LIVING Bird, výška 13,5 cm

Místo pro stylovou a trendy dekoraci se vždycky najde! Prázdná polička, komoda nebo pracovní stůl bude hned působit veseleji. Minimalistické,... více informací »
Černá dekorativní soška PT LIVING Bird
Značka: PT LIVING
899 Kč
Více informací
Místo pro stylovou a trendy dekoraci se vždycky najde! Prázdná polička, komoda nebo pracovní stůl bude hned působit veseleji. Minimalistické,...

Místo pro stylovou a trendy dekoraci se vždycky najde! Prázdná polička, komoda nebo pracovní stůl bude hned působit veseleji.

Minimalistické, moderní a za každou cenu šik. Takové jsou dekorace a doplňky nizozemské značky PT LIVING. A jste-li fanouškem minimalistického scandi, pak si tu jistě přijdete na své.


Akční a ve slevě produkt máte možnost pořídit právě zde tady na stránkách ve známé sekci sochy a sošky. Nyní najdete akční produkty ve zmíněné sekci ve slevě! Přední dodavatel PT LIVING dlouhodobě poskytuje vynikající zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další prověřené zboží od výrobce PT LIVING. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi žádaný kus Černá dekorativní soška PT LIVING Bird, výška 13,5 cm od naší známé značky PT LIVING máte možnost koupit u nás nyní skutečně levně. Nabídka již od 899 Kč.