Černá dětská pletená deka ESECO Spring, 80 x 100 cm

Tato minimalistická pletená deka Spring poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších letních... více informací »
Černá dětská pletená deka ESECO Spring
Značka: Eseco
899 Kč
Více informací
Tato minimalistická pletená deka Spring poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších letních...

Tato minimalistická pletená deka Spring poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších letních dnech spolehlivě zahřeje.

Vyrobená je z kombinace bavlněných a akrylových měkkých přízí, které se postarají o pohodlné a spokojené usínání. Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou ruční výrobou.

Exkluzivní produkt máte možnost pořídit bez problémů tady na našich stránkách ve známé sekci dětské deky. Pořiďte si podobné produkty ze zmíněné sekce za super ceny! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete více produktů od dodavatele Eseco. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Černá dětská pletená deka ESECO Spring, 80 x 100 cm od značky se skvělou pověstí Eseco máte možnost najít zrovna ve slevě! Nabídky již od 899 Kč.