Černá dětská pletená deka ESECO Winter, 80 x 100 cm

Tato minimalistická pletená deka Winter poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších dnech... více informací »
Černá dětská pletená deka ESECO Winter
Značka: Eseco
1 490 Kč
Více informací
Tato minimalistická pletená deka Winter poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších dnech...

Tato minimalistická pletená deka Winter poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších dnech spolehlivě zahřeje.

Vyrobená je z kombinace bavlněných a akrylových měkkých přízí, které se postarají o pohodlné a spokojené usínání. Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou ruční výrobou.

Tento kvalitní výrobek můžete pořídit bezprostředně tu na webu umístěný v rubrice dětské deky. Podívejte se na parádní produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. To není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od výrobce Eseco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Eseco pro vás vyrábí špičkový sortiment

Výjimečný kousek Černá dětská pletená deka ESECO Winter, 80 x 100 cm od naší známé značky Eseco naleznete tady a teď ve výhodné akci! V akci za cenu 1 490 Kč.