Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s černým futonem Double Latex a tatami Karup Design, 140 x 200 cm

Jednoduchý rám, kvalitní masivní dřevo a japonsky přesné zpracování. Začka Karup Design sice pochází z Dánska, ale jejím hlavním zdrojem... více informací »
Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s černým futonem Double Latex a tatami Karup Design
Značka: Karup Design
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jednoduchý rám, kvalitní masivní dřevo a japonsky přesné zpracování. Začka Karup Design sice pochází z Dánska, ale jejím hlavním zdrojem inspirace je japonská kultura. Vychutnejte si harmonii, kterou tento kousek vyzařuje.

Matrace s dvojitou latexovou vrstvou je 18 cm vysoká. Bavlněný povrch se postará o prodyšnost a příjemný dotek. PU výplň zase o odolnost.

Pokud potřebujete jen samotnou matraci bez rámu postele, najdete ji v naší nabídce se spoustou doplňujících informací. ♥

Barva konstrukce není záměrně 100% krycí. Z bližšího pohledu jemně prosvítá přírodní dřevo.

O značce Karup Design

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Diskontní kus máte možnost dostat mimo jiné na našich stránkách v populární kategorii dvoulůžkové manželské postele! Nyní můžete najít jiné produkty ve zmíněné kategorii snadno online. To ale však není vše, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Karup Design. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Karup Design představuje špičkové produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,