Černá jídelní židle DAN–FORM Denmark Delta

Je vám blízký nekonvenční design? To vám do oka padne jídelní židle z kolekce Delta. Ta hned na první pohled upoutá svým nevšedním vzhledem,... více informací »
Černá jídelní židle DAN–FORM Denmark Delta
Je vám blízký nekonvenční design? To vám do oka padne jídelní židle z kolekce Delta. Ta hned na první pohled upoutá svým nevšedním vzhledem,...

Je vám blízký nekonvenční design? To vám do oka padne jídelní židle z kolekce Delta. Ta hned na první pohled upoutá svým nevšedním vzhledem, který se bude vyjímat hlavně v interiérech laděných do moderního a scandi stylu. Sedadlo je z výpletu s krásným vzorem, což povyšuje estetickou hodnotu tohoto kousku ještě výš.

Seznamte se se značkou DAN-FORM Denmark:
Dánská nábytkářská značka DAN-FORM Denmark si dala za úkol nabízet širokou škálu moderního nábytku, který se pyšní prvotřídní kvalitou zpracování i vysokou designovou hodnotou. Důraz je pak kladen také na to, aby na každé fázi výrobního procesu byla znát láska k přírodě – používají bezpečné materiály šetrné k životnímu prostředí, recyklují.

Produkty navrhují jak vlastní designéři, tak designéři hostující: studio Says Who, Marianne Bjarløv, Jørgen Mensen nebo Bjarke Boganik Nielsen.

DAN-FORM je jednou z nejinovativnějších severských značek. Jejich první židle spatřila světlo světa roku 1992 a v současnosti je většina toho, co z jejich dílen vzejde, poslána do více jak 48 zemí světa.

Kousky jsou vhodné jak do domovů, tak veřejných prostor.

Podívejte se na ilustrativní video o této židli:

Tento exkluzivní produkt lze koupit teď tady u nás v kategorii jídelní židle. Nyní získáte oblíbené produkty z této populární kategorie za rozumné peníze. Populární dodavatel ​​​​​DAN-FORM Denmark dlouhodobě nabízí velmi kvalitní výrobky. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další vybrané produkty od značky ​​​​​DAN-FORM Denmark. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi prodávaný produkt Černá jídelní židle DAN–FORM Denmark Delta od dodavatele zboží ​​​​​DAN-FORM Denmark najdete u nás teď výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 6 690 Kč.