Černá jídelní židle Magis Aviva

V jednoduchosti je krása. Možná to zní jako klišé, tato jídelní židle je toho však přímým důkazem. Tak si pozvěte domů minimalismus ve své... více informací »
Černá jídelní židle Magis Aviva
Značka: Magis
8 359 Kč
Více informací
V jednoduchosti je krása. Možná to zní jako klišé, tato jídelní židle je toho však přímým důkazem. Tak si pozvěte domů minimalismus ve své...

V jednoduchosti je krása. Možná to zní jako klišé, tato jídelní židle je toho však přímým důkazem. Tak si pozvěte domů minimalismus ve své nejčistší podobě a dopřejte si kousek, který vám vydrží dlouhá léta.

O značce:

Inovativní italská značka Magis byla založena v roce 1976. Od té doby neustále hledá nejlepší technologie výroby nábytku a spolupracuje se světovými designéry. Díky tomu jsou v jejich produktech propojeny prvky různých kultur. Elegance, lehkost, výrazné barvy i čisté linie – to jsou slova, která vystihují kouzlo této značky.


Tento kvalitní a žádaný kus můžete získat bezstarostně na našem webu v kategorii jídelní židle! Připravili jsme pro vás akční kusy z naší sekce z pohodlí domova. To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce další kousky značky Magis. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Černá jídelní židle Magis Aviva od značky s dobrým jménem Magis můžete získat zrovna dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně výhodně za 8 359 Kč.