Černá komoda Rowico Fenwood

Komoda Fenwood od značky Rowico poskytne stylové místo pro knihy a věci potřebné k uložení. Jednoduché linie, černě lakovaná dýha z jasanu a... více informací »
Černá komoda Rowico Fenwood
Značka: Rowico
32 900 Kč
Více informací
Komoda Fenwood od značky Rowico poskytne stylové místo pro knihy a věci potřebné k uložení. Jednoduché linie, černě lakovaná dýha z jasanu a...

Komoda Fenwood od značky Rowico poskytne stylové místo pro knihy a věci potřebné k uložení. Jednoduché linie, černě lakovaná dýha z jasanu a podnoží ve zlaté barvě osloví nejednoho milovníka minimalismu a glamour stylu.

Poznámka: Nosnost každé police je přibližně 10 kg.

Unikátní a žádaný produkt jde koupit rovnou tu na stránkách v populární rubrice komody. Najděte si ještě podobné kousky ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! V očích zákazníků populární výrobce Rowico vám představuje kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také více skvělých kousků od značky Rowico. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Černá komoda Rowico Fenwood od společnosti s dlouholetou tradicí Rowico jednoduše pořídíte zde ve slevě. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 32 900 Kč.