www.basilard.cz

Černá kovová dětská postel Vipack New York, 120 x 200 cm

Tento žádaný kus Černá kovová dětská postel Vipack New York, 120 x 200 cm od známého předního výrobce Vipack snadno získáte na našich stránkách nyní skutečně levně. Výhodně za skvělou cenu 9 990 Kč.
Černá kovová dětská postel Vipack New York
Ověřit dostupnost
Značka: Vipack
9 990

Větší děti ji budou milovat. Černá kovová postel je moderní, stylová a snadno se udržuje. Místo pro spánek je jedním z nejdůležitějších a zvláště u dětí je potřeba dbát na to, aby plnil svou funkci dokonale.

Součástí postele je rošt. Vhodná velikost matrace je 120 x 200 cm, je však potřeba dokoupit přesně takovou, která bude na míru individuálním potřebám. Na Bonami máme velký výběr matrací s možností vrácení do 45 dní po jejím vyzkoušení.

Povrch postele je upraven speciální technikou aplikace pudrového lakování. Je aplikován za nepřítomnosti kapalného nosiče,
barva tedy nestéká a vrstva je rovnoměrná. Takto upravený povrch krásně hladký a je pevnější i odolnější, než běžný nátěr.

Belgická značka Vipack srší skvělými nápady na chytrá řešení prostoru a neustále své zákazníky zásobuje inovativními kusy nábytku. Použité materiály odpovídají všem bezpečnostním normám Evropské unie a každý detail je precizně zpracovaný.