Černá nástěnná samolepka Kave Home Uriana, 80 x 160 cm

Ozdobte zdi dětského pokoje hravou a nápaditou vinylovou samolepkou od značky Kave Home. Její jednotlivé části lze na stěnu umístit dle vlastní... více informací »
Černá nástěnná samolepka Kave Home Uriana
Značka: Kave Home
1 490 Kč
Více informací
Ozdobte zdi dětského pokoje hravou a nápaditou vinylovou samolepkou od značky Kave Home. Její jednotlivé části lze na stěnu umístit dle vlastní...

Ozdobte zdi dětského pokoje hravou a nápaditou vinylovou samolepkou od značky Kave Home. Její jednotlivé části lze na stěnu umístit dle vlastní kompozice a kreativitu umožňuje i samotný černý povrch, na který může dítě kreslit křídou. Plochu vyčistíte snadno navlhčeným hadříkem.

Dekoraci je možné nalepit i na jiné povrchy včetně dveří a oken.

Oblíbený a akční produkt Černá nástěnná samolepka Kave Home najdete snadno na našich stránkách v kategorii dětské samolepky na zeď! Podívejte se na ještě ostatní výrobky z této známé rubriky za extra cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží značky Kave Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Kave Home vás obohatí o špičkové výrobky

Tento neodolatelný produkt Černá nástěnná samolepka Kave Home Uriana, 80 x 160 cm od společnosti se zárukou kvality Kave Home můžete nakoupit na našich stránkách teď za super cenu. Akční cena 1 490 Kč.