Černá plynová lampa COSI Pillar, výška 106 cm

Plynová lampa od značky COSI je skvělým společníkem na terasy či k venkovnímu posezení s přáteli. Tato větší varianta je určena pro běžné... více informací »
Černá plynová lampa COSI Pillar
Značka: COSI
14 990 Kč
Více informací
Plynová lampa od značky COSI je skvělým společníkem na terasy či k venkovnímu posezení s přáteli. Tato větší varianta je určena pro běžné...

Plynová lampa od značky COSI je skvělým společníkem na terasy či k venkovnímu posezení s přáteli. Tato větší varianta je určena pro běžné plynové láhve místo kartuší. Díky tomu vydrží oheň o mnoho déle. S 5kg plynovou lahví vás tak čeká asi 70 hodin živého ohně.

Balení obsahuje příslušenství:
– oblázky/kamínky;
– ochranné sklo;
– plynová hadice;
– regulátor.

Lampu doporučujeme chránit před nepříznivými vlivy například touto ochrannou plachtou od stejné značky.

Tento výjimečný produkt Černá plynová lampa COSI Pillar, výška můžete koupit zrovna na našich stránkách v sekci plynové lampy. Nyní si můžete koupit parádní produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! To ovšem není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od značky COSI. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka COSI vám nabízí top produkty. Podívejte se sami.

Hodně oblíbený kousek Černá plynová lampa COSI Pillar, výška 106 cm od společnosti COSI jde nakoupit tady teď za parádní cenu. V akci od 14 990 Kč.