Černá sametová barová židle DAN-FORM Denmark Join, výška 93 cm

Kolekce barových židlí Join je speciálním kouskem z dílny dánského designérského dua Says Who firmy DAN-FORM. Volně namontované sametové... více informací »
Černá sametová barová židle DAN-FORM Denmark Join
Kolekce barových židlí Join je speciálním kouskem z dílny dánského designérského dua Says Who firmy DAN-FORM. Volně namontované sametové...

Kolekce barových židlí Join je speciálním kouskem z dílny dánského designérského dua Says Who firmy DAN-FORM. Volně namontované sametové čalounění vytváří plynulý efekt a činí design teplým a přitažlivým, přičemž klade důraz na pohodlí. Barová stolička Join má navíc nadčasový vzhled a výšku ideální pro sezení u barového stolu.


Oblíbený a kvalitní výrobek Černá sametová barová židle DAN-FORM pořídíte bez problémů tu na našem webu v sekci barové židle. Máme pro vás ještě jiné výrobky ze zmíněné sekce na pár kliknutí! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce ​​​​​DAN-FORM Denmark. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka ​​​​​DAN-FORM Denmark pro vás připravuje prvotřídní zboží

Akční produkt Černá sametová barová židle DAN-FORM Denmark Join, výška 93 cm od společnosti s výborným jménem ​​​​​DAN-FORM Denmark pohodlně nakoupíte v naší aktuální nabídce trvale výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 7 490 Kč.