Černá soška z masivního bukového dřeva Kay Bojesen Denmark Songbird Ravn

Pokud si potrpíte na opravdovou kvalitu a precizní zpracování, vsaďte na dánskou značku s dlouholetou tradicí Kay Bojesen Denmark. Při výrobě je... více informací »
Černá soška z masivního bukového dřeva Kay Bojesen Denmark Songbird Ravn
2 990 Kč
Více informací
Pokud si potrpíte na opravdovou kvalitu a precizní zpracování, vsaďte na dánskou značku s dlouholetou tradicí Kay Bojesen Denmark. Při výrobě je...

Pokud si potrpíte na opravdovou kvalitu a precizní zpracování, vsaďte na dánskou značku s dlouholetou tradicí Kay Bojesen Denmark.

Při výrobě je kladen důraz na pečlivě vybírané materiály a jednoduchost provedení, které však opravdu něco vydrží.

Tato soška Songbird Ravn poprvé spatřila světlo světa již v padesátých letech minulého století. Je vyrobená z masivního bukového dřeva pyšnícího se certifikátem FSC, který zaručuje původ výhradně z šetrně obhospodařovaných lesů. Stane se nejen skvělým darem, slušet jí to bude i na kterékoliv poličce.


Žádaný produkt Černá soška z masivního bukového dřeva Kay Bojesen Denmark Songbird Ravn můžete sehnat právě tu na našich stránkách ve známé rubrice sochy a sošky! Nyní najdete podobné produkty z této kategorie za báječnou cenu. U nás nabízíme více, podívejte se taky na další zboží od výrobce Kay Bojesen Denmark. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední výrobce Kay Bojesen Denmark svým zákazníkům nabízí špičkové zboží

Vysoce kvalitní produkt Černá soška z masivního bukového dřeva Kay Bojesen Denmark Songbird Ravn od značky s dlouholetou tradicí Kay Bojesen Denmark můžete dostat v naší nabídce v akci! Nyní získáte od 2 990 Kč.