Černá tyč na sprchový závěs s nastavitelnou délkou iDesign Cameo, délka 109 – 191 cm

iDesign v sobě pojí vysokou úroveň praktičnosti a estetického provedení na jedničku. Výsledkem jsou kousky, které vám ulehčí boj s... více informací »
Černá tyč na sprchový závěs s nastavitelnou délkou iDesign Cameo
Značka: iDesign
529 Kč
Více informací
iDesign v sobě pojí vysokou úroveň praktičnosti a estetického provedení na jedničku. Výsledkem jsou kousky, které vám ulehčí boj s...

iDesign v sobě pojí vysokou úroveň praktičnosti a estetického provedení na jedničku. Výsledkem jsou kousky, které vám ulehčí boj s nepořádkem.

Díky patentované technologii Constant Tension, je tato tyč opatřena protiskluznými podložkami,a zůstává tedy pevně na svém místě i na hladkých dlaždicích, a to bez nutnosti vrtání. Tyč lze navíc flexibilně prodloužit na potřebnou délku (109 – 191 cm) a hodí se tedy do každé sprchy nebo vany.

Poznámka: Maximální nosnost tyče je 6,5 kg

Ve slevě produkt jde pořídit také tu zařazený v kategorii doplňky ke sprchovým závěsům. Nyní si můžete vybrat vyjímečné výrobky z této známé rubriky v akci. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele iDesign. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce iDesign dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky

Velmi oblíbený výrobek Černá tyč na sprchový závěs s nastavitelnou délkou iDesign Cameo, délka 109 - 191 cm od výrobce se skvělou pověstí iDesign pohodlně seženete zrovna za super peníze! V akci od 529 Kč.