Černá tyč na sprchový závěs s nastavitelnou délkou iDesign Cameo, délka 198 – 274 cm

iDesign v sobě pojí vysokou úroveň praktičnosti a estetického provedení na jedničku. Výsledkem jsou kousky, které vám ulehčí boj s... více informací »
Černá tyč na sprchový závěs s nastavitelnou délkou iDesign Cameo
Značka: iDesign
999 Kč
Více informací
iDesign v sobě pojí vysokou úroveň praktičnosti a estetického provedení na jedničku. Výsledkem jsou kousky, které vám ulehčí boj s...

iDesign v sobě pojí vysokou úroveň praktičnosti a estetického provedení na jedničku. Výsledkem jsou kousky, které vám ulehčí boj s nepořádkem.

Díky patentované technologii Constant Tension je tato tyč opatřena protiskluznými podložkami a zůstává tedy pevně na svém místě i na hladkých dlaždicích, a to bez nutnosti vrtání. Tyč lze navíc flexibilně prodloužit na potřebnou délku (198 – 274 cm) a hodí se tedy do každé sprchy nebo vany.

Poznámka: Maximální nosnost tyče je 6,5 kg.


Tento kvalitní a levný produkt Černá tyč na sprchový závěs s nastavitelnou délkou máte možnost najít v pohodě na našem webu umístěný v rubrice doplňky ke sprchovým závěsům. Získejte kvalitní výrobky z naší rubriky za výborné peníze. Oblíbený výrobce iDesign dlouhodobě vyrábí top zboží. Podívejte se sami! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od dodavatele iDesign. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Černá tyč na sprchový závěs s nastavitelnou délkou iDesign Cameo, délka 198 - 274 cm od značky s dobrým jménem iDesign snadno naleznete v aktuální nabídce napořád výhodně. Nyní získáte od 999 Kč.