www.basilard.cz

Černé dvouramenné závěsné svítidlo s detailem ve zlaté barvě Sotto Luce AWA Elementary 2S

Tento designový produkt Černé dvouramenné závěsné svítidlo s detailem ve zlaté barvě Sotto Luce AWA Elementary 2S od společnosti s výborným jménem Sotto Luce pohodlně nakoupíte tady a teď za parádní cenu! Na našich stránkách za 6 990 Kč.
Černé dvouramenné závěsné svítidlo s detailem ve zlaté barvě Sotto Luce AWA Elementary 2S
Více informací
Značka: Sotto Luce
6 990
Popis produktu

Ve světě moderních technologií a materiálů bývají často opomíjený tradiční a klasické postupy výroby. Sotto Luce se tak rozhodlo vrátit se zpět ke krásám foukaného skla, v němž se odráží práce lidské ruky. Zároveň však vzalo celý proces jako výzvu, kterou chtělo světu ukázat, že i tradiční může být silně a nevzatě spojeno s moderním. A svítidlo AWA je vyzněním toho, že takovou kombinaci opravdu lze uskutečnit.

Skleněné svítidlo AWA je přesně to, co by se dalo nazvat prostou krásou. Samo o sobě je dominantou, ale stejně tak nechává prostor i pro zbytek interiéru, aby zapůsobil svým individuálním pojetím. Nebojte se ho tak použít ve všech místnostech a nechat ho zahrát prim, či naopak s ním vytvořit harmonický hudební celek.

Poznámka: Postranními háčky lze pohybovat po závěsných kabelech. Pokud je chcete ukotvit na jednom místě, je potřeba je utáhnout.

Upozornění: Délka kabelů je nastavitelná. Z bezpečnostních důvodů by však měl jakékoliv změny provádět kvalifikovaný odborník.