Černé kovové závěsné svítidlo Opviq lights Vivi

Seznamte se se značkou Opvig lights. Tvoří ty nejoriginálnější osvětlení do domácnosti. Přes nástěnné svítidla až po stolní lampičky. Tyto... více informací »
Černé kovové závěsné svítidlo Opviq lights Vivi
Značka: Opviq lights
1 590 Kč
Více informací
Seznamte se se značkou Opvig lights. Tvoří ty nejoriginálnější osvětlení do domácnosti. Přes nástěnné svítidla až po stolní lampičky. Tyto...

Seznamte se se značkou Opvig lights. Tvoří ty nejoriginálnější osvětlení do domácnosti. Přes nástěnné svítidla až po stolní lampičky. Tyto kousky jsou plné industriálního stylu, po kterém prahne nejedno drsné srdce.

Světla Opvig light jsou perfektním společníkem na noční toulky i designovým krasavcem, z kterého nespustíte oči.

Žárovky nejsou součástí balení a v případě péče stačí osvětlení otřít vlhkým hadříkem.

Hodnota IP určuje stupeň krytí a odolnost všech osvětlení. Tento kousek má hodnotu IP20. To znamená, že je chráněn před vniknutím předmětů s průměrem nad 12 mm (např. prst).

Často hledaný výrobek Černé kovové závěsné svítidlo Opviq lights máte možnost nakoupit bezstarostně tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii lustry! Nyní koupíte nové kusy z této populární sekce za báječnou cenu!

Tento nejprodávanější výrobek Černé kovové závěsné svítidlo Opviq lights Vivi od skvělé značky Opviq lights můžete pořídit již dnes za výhodnou cenu. Nyní nakoupíte za 1 590 Kč.