Černé křeslo White Label Catelyn

Představujeme vám stylové křeslo od značky White Label, které svým ztvárněním láká k pohodlnému posezení. Je vyrobeno tak, aby bylo... více informací »
Černé křeslo White Label Catelyn
Značka: White Label
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Představujeme vám stylové křeslo od značky White Label, které svým ztvárněním láká k pohodlnému posezení.

Je vyrobeno tak, aby bylo reprezentativní a esteticky chytlavé, ale stejně tak se stalo i nábytkem, který budete s láskou a spokojeností užívat každý den.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

Často hledaný výrobek Černé křeslo White Label Catelyn máte možnost získat rovněž tady na našich stránkách ve známé sekci křesla! Nyní si můžete pořídit akční kusy ve zmíněné kategorii ve výhodné akci! Tento vyjímečný výrobce White Label vám představuje velmi kvalitní sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další prověřené zboží od značky White Label. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.