Černo-žlutý oboustranný koberec Hanse Home Duo, 120 x 170 cm

Je velmi měkký, snadno se udržuje a pokud se vám omrzí jeho barva, můžete ho prostě obrátit? Takové jsou koberce Duo od značky Hanse Home. Vyrobené... více informací »
Černo-žlutý oboustranný koberec Hanse Home Duo
Značka: Hanse Home
1 790 Kč
Více informací
Je velmi měkký, snadno se udržuje a pokud se vám omrzí jeho barva, můžete ho prostě obrátit? Takové jsou koberce Duo od značky Hanse Home. Vyrobené...

Je velmi měkký, snadno se udržuje a pokud se vám omrzí jeho barva, můžete ho prostě obrátit? Takové jsou koberce Duo od značky Hanse Home. Vyrobené jsou z kombinace 80% bavlny a 20% polyesteru, díky které vám poskytnou vždy pohodlné našlápnutí.


Diskontní produkt Černo-žlutý oboustranný koberec Hanse jde sehnat také na našich stránkách zařazený v kategorii koberce. Prozkoumejte ještě další produkty z této populární kategorie za nejlepší ceny! Významný dodavatel Hanse Home má ve stále nabídkce velmi kvalitní zboží A to je teprve začátek!

Oblíbený a akční produkt Černo-žlutý oboustranný koberec Hanse Home Duo, 120 x 170 cm od dodavatele s dlouholetou historií Hanse Home jednoduše můžete sehnat v aktuální nabídce napořád výhodně. Nabídky již od 1 790 Kč.