Černý konferenční stolek se skleněnou deskou Teulat Nix

Bez konferenčního stolku si snad ani nelze obývací pokoj představit. Slouží na odkládání drobností, odpolední kávy a je i stylovým doplňkem,... více informací »
Černý konferenční stolek se skleněnou deskou Teulat Nix
Značka: Teulat
10 490 Kč
Více informací
Bez konferenčního stolku si snad ani nelze obývací pokoj představit. Slouží na odkládání drobností, odpolední kávy a je i stylovým doplňkem,...

Bez konferenčního stolku si snad ani nelze obývací pokoj představit. Slouží na odkládání drobností, odpolední kávy a je i stylovým doplňkem, který podtrhne krásu vašeho interiéru.

Kombinace kovu a skla působí křehce a pokud toužíte po opravdu originálním díle, tento vám padne do oka. Jeho provedení zaujme na první pohled a vy sklidíte obdiv za svůj vytříbený vkus.

O značce:

Designová značka Teulat se zrodila ve slunné Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, která se již po více než 30 let věnuje výrobě nábytku. Slovo Teulat označuje střechu domu jako symbol útulnosti a pohodlí.

Každý kousek nábytku je promyšlen do posledního detailu tak, aby se přiblížil modernímu umění a současným trendům a zároveň byl dostupný pro každého. Výraznými prvky jsou jednoduché geometrické linie i zajímavé barvy. Přidanou hodnotou je i otevřenost vůči spolupráci s designéry, kteří do výsledného vzhledu a provedení vdechnou kus své osobitosti.

Hodně žádaný produkt Černý konferenční stolek se jde nakoupit bez problémů u nás zařazený v sekci konferenční stolky! Pořiďte si parádní produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu! To ale ovšem není všechno, máme toho více! Máme v nabídce také více kvalitních produktů od značky Teulat. Najdete je níže na této stránce. Věhlasná značka Teulat vás obohatí o kvalitní sortiment.

Tento žádaný výrobek Černý konferenční stolek se skleněnou deskou Teulat Nix od kvalitní společnosti Teulat můžete najít právě teď v nabídce za super peníze! Levně za cenu 10 490 Kč.