Černý nástěnný věšák ve tvaru ptáčka PT LIVING, šířka 19 cm

Něžný nenápadný doplněk a zároveň místo pro pověšení vašich svršků. To v sobě skrývá nástěnný věšák od PT LIVING, který se svým... více informací »
Černý nástěnný věšák ve tvaru ptáčka PT LIVING
Značka: PT LIVING
749 Kč
Více informací
Něžný nenápadný doplněk a zároveň místo pro pověšení vašich svršků. To v sobě skrývá nástěnný věšák od PT LIVING, který se svým...

Něžný nenápadný doplněk a zároveň místo pro pověšení vašich svršků. To v sobě skrývá nástěnný věšák od PT LIVING, který se svým vzhledem inspiroval v půvabném origami umění.

Oblíbený a akční produkt Černý nástěnný věšák ve tvaru ptáčka PT LIVING, šířka 19 lze koupit teď tu na našem webu umístěný v sekci háčky. Vyhledejte si ještě jiné kusy z naší kategorie za výhodné peníze! Známý dodavatel PT LIVING má k dispozici skvělé výrobky. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od značky PT LIVING. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Černý nástěnný věšák ve tvaru ptáčka PT LIVING, šířka 19 cm od známé kvalitní značky PT LIVING lze sehnat zrovna dnes za zcela nejnižší cenu. Cena od 749 Kč.