Černý odkládací stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Box

Dřevo a kov, toť láska, která nerezaví! Tento stolek bude překrásným, industriálně laděným doplňkem, který váš obývací pokoj promění v... více informací »
Černý odkládací stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Box
Značka: LABEL51
3 490 Kč
Více informací
Dřevo a kov, toť láska, která nerezaví! Tento stolek bude překrásným, industriálně laděným doplňkem, který váš obývací pokoj promění v...

Dřevo a kov, toť láska, která nerezaví! Tento stolek bude překrásným, industriálně laděným doplňkem, který váš obývací pokoj promění v místo jako vystřižené z časopisu o bydlení.

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Poznámka: Dřevěná deska z mangového dřeva je nahrubo opracovaná v industriálním duchu a proto není její povrch vždy dokonale rovný a hladký.

O materiálu:
Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným.

Kvalitní produkt Černý odkládací stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Box je k získání v pohodě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii odkládací stolky. Připravili jsme pro vás kvalitní zboží ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! Přední dodavatel LABEL51 pro své zákazníky dodává špičkové výrobky. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další vybrané kousky od značky LABEL51. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený produkt Černý odkládací stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Box od výrobce se skvělou pověstí LABEL51 jednoduše můžete získat právě teď v nabídce za výborné peníze! Nyní pořídíte jen za 3 490 Kč.