Černý zahradní puf Hartman Alex

Svěžest a fantazii do zahrady může vnést nejen pěstěný záhon růží, ale také originální doplňky. Nechte se inspirovat hravou kolekcí doplňků... více informací »
Černý zahradní puf Hartman Alex
Značka: Hartman
5 790 Kč
Více informací
Svěžest a fantazii do zahrady může vnést nejen pěstěný záhon růží, ale také originální doplňky. Nechte se inspirovat hravou kolekcí doplňků...

Svěžest a fantazii do zahrady může vnést nejen pěstěný záhon růží, ale také originální doplňky. Nechte se inspirovat hravou kolekcí doplňků Alex od značky Hartman.

Venkovní stolička kolekce Alex nabízí mnoho možností. Můžete ji využít jako odkládací plochu, zároveň se může použít jako oblíbený venkovní puf a nebo poslouží i jako praktická podnožka. Její odolný potah obstojí i v nepřízni počasí a údržba by sotva mohla být snazší. Stačí jednoduše případné skvrny omýt vodou.
Kolekci Alex můžete naleznout ve více barevných variantách.

Puf je potažen odolnou textilií Sunbrella®, která je pevná, voděodolná, snadno se čistí a je imunní vůči vyblednutí na slunci. Je také recyklovatelná a vyrobená s ohledem na životní prostředí.

O jejích vlastnostech se můžete přesvědčit na vlastní oči:


Kvalitní a žádaný produkt máte možnost najít snadno tu na stránkách v populární rubrice zahradní pufy. Prozkoumejte ještě další výrobky z této populární sekce za skvělou cenu. Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Mrkněte také na více produktů od výrobce Hartman. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Černý zahradní puf Hartman Alex od značky Hartman jednoduše najdete na našich stránkách teď levně. Levně za 5 790 Kč.