Černý závěsný elektrický ohřívač ENDERS Marbella

Díky elektrické závěsné lampě můžete i během chladnějších měsíců prožít příjemné večery u stolu na terase. Tato sálavá lampa vydává... více informací »
Černý závěsný elektrický ohřívač ENDERS Marbella
Značka: ENDERS
4 390 Kč
Více informací
Díky elektrické závěsné lampě můžete i během chladnějších měsíců prožít příjemné večery u stolu na terase. Tato sálavá lampa vydává...

Díky elektrické závěsné lampě můžete i během chladnějších měsíců prožít příjemné večery u stolu na terase. Tato sálavá lampa vydává bezpečné, příjemné sálavé infračervené teplo o výkonu 2 000 W a má také samostatně ovladatelné LED osvětlení. Součástí balení je výškově nastavitelný závěs z drátu se šroubovací karabinou. Tak si užijte pozorování hvězd nebo venkovní hodování hezky v teple.

Oblíbený produkt Černý závěsný elektrický ohřívač ENDERS Marbella najdete bez problémů tu na našem webu umístěný v kategorii tepelné venkovní zářiče! Nyní si můžete pořídit podobné produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte na další skvělé zboží od výrobce ENDERS. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Černý závěsný elektrický ohřívač ENDERS Marbella od značky ENDERS získáte právě nyní na našich stránkách za outletovou cenu. Výhodně za super cenu 4 390 Kč.