Červená kameninová mísa Casafina Cook & Host, ø 15,8 cm

Taky se už těšíte na čerstvě napečené cukroví, bramborový salát a další štědrovečerní dobroty? Na to přesně se připravila značka Casafina... více informací »
Červená kameninová mísa Casafina Cook & Host
Značka: Casafina
349 Kč
Více informací
Taky se už těšíte na čerstvě napečené cukroví, bramborový salát a další štědrovečerní dobroty? Na to přesně se připravila značka Casafina...

Taky se už těšíte na čerstvě napečené cukroví, bramborový salát a další štědrovečerní dobroty? Na to přesně se připravila značka Casafina a vytvořila vánoční kolekci ručně vyráběného kameninového nádobí. S ním můžete s lehkostí svou sváteční tabuli elegantně ozdobit a vkusně sjednotit.

Každý jeden kus je jedinečný a je v něm vepsán skutečný lidský příběh. Odlišnosti v barvách nebo tvarech nejsou chybou ve výrobě, ale naopak důkazem autentického rukodělného umění.

Tip: Kombinujte kousky z kolekce mezi sebou a vytvořte tak dokonalé sváteční prostírání.

Výjimečný a žádaný produkt Červená kameninová mísa Casafina Cook & lze nakoupit aktuálně na našem webu zařazený v rubrice misky! Vyhledejte si parádní produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! U zákazníků oblíbená značka Casafina vám představuje kvalitní sortiment

Tento kvalitní produkt Červená kameninová mísa Casafina Cook & Host, ø 15,8 cm od přední společnosti Casafina jednoduše najdete v naší aktuální nabídce extra se slevou. Levně za cenu 349 Kč.