Červená nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for Tenzo Color Bath Large

Přeneste svěží styl Skandinávie i do vaší domácnosti se značkou Tom Tailor for Tenzo. Koupelnová skříňka z řady Color Bath je skvělým kouskem,... více informací »
Červená nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for Tenzo Color Bath Large
11 490 Kč
Více informací
Přeneste svěží styl Skandinávie i do vaší domácnosti se značkou Tom Tailor for Tenzo. Koupelnová skříňka z řady Color Bath je skvělým kouskem,...

Přeneste svěží styl Skandinávie i do vaší domácnosti se značkou Tom Tailor for Tenzo. Koupelnová skříňka z řady Color Bath je skvělým kouskem, který snadno sladíte se zbylým nábytkem. Je navržena k připevnění na stěnu. Lakovaný povrch dodává na pevnosti konstrukce a zajišťuje větší odolnost vůči vlhkosti a prachu. Úložný prostor má celkem čtyři police. Dvě z nich však šikovně zakrývá přední část se zrcadlem.


Neodolatelný výrobek Červená nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor můžete nakoupit zrovna tu na našem webu umístěný v sekci koupelnové skříňky. Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty z naší kategorie ve slevě! Věhlasný dodavatel Tom Tailor for Tenzo má ve stále nabídkce kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Oblíbený a akční produkt Červená nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for Tenzo Color Bath Large od výrobce s dlouholetou historií Tom Tailor for Tenzo jednoduše naleznete již dnes za báječnou cenu! Nyní lze objednat jen za 11 490 Kč.