Červená sametová pohovka Cosmopolitan Design Bali

Užijte si zasloužený komfort v pohovce, do které je radost zaplout. Kolekce Bali sází na klasický tvar, prošívané polstrování a sametový povrch... více informací »
Červená sametová pohovka Cosmopolitan Design Bali
24 900 Kč
Více informací
Užijte si zasloužený komfort v pohovce, do které je radost zaplout. Kolekce Bali sází na klasický tvar, prošívané polstrování a sametový povrch...

Užijte si zasloužený komfort v pohovce, do které je radost zaplout. Kolekce Bali sází na klasický tvar, prošívané polstrování a sametový povrch příjemný na dotek.

Samet zvlášť potěší ty z vás, kteří mají doma domácího mazlíčka s drápky. Díky hladkému zpracování látky váš malý poklad packou nezadrhne a nevytáhne nitku.

Tento kvalitní kousek od značky Cosmopolitan Design byl vyroben v evropské dílně. Skvěle zapadne do klasický i moderních interiérů.

Vysoce kvalitní výrobek Červená sametová pohovka Cosmopolitan Design máte možnost získat bezprostředně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii pohovky a gauče. Nyní můžete koupit podobné produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu.

Velmi žádaný výrobek Červená sametová pohovka Cosmopolitan Design Bali od populární značky Cosmopolitan design snadno můžete získat tady a teď skutečně levně! V akci od 24 900 Kč.