Červeno-bílý běhoun Hanse Home Gloria Panel, 80 x 300 cm

Koberce Gloria jsou skutečnými hvězdami interiérů. A jak by taky ne, když se kromě moderního vzhledu mohou pyšnit i praktickými vlastnostmi. O ty se... více informací »
Červeno-bílý běhoun Hanse Home Gloria Panel
Značka: Hanse Home
1 690 Kč
Více informací
Koberce Gloria jsou skutečnými hvězdami interiérů. A jak by taky ne, když se kromě moderního vzhledu mohou pyšnit i praktickými vlastnostmi. O ty se...

Koberce Gloria jsou skutečnými hvězdami interiérů.

A jak by taky ne, když se kromě moderního vzhledu mohou pyšnit i praktickými vlastnostmi. O ty se postarají polypropylenová vlákna známa pro svou odolnost, snadnou údržbu a elasticitu.

Akční produkt Červeno-bílý běhoun Hanse Home Gloria Panel, 80 x 300 cm jde nakoupit aktuálně na našem webu umístěný v sekci koberce! Prozkoumejte nové produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu. To není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další produkty od dodavatele Hanse Home. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Hanse Home vám poskytuje top zboží

Nejprodávanější kousek Červeno-bílý běhoun Hanse Home Gloria Panel, 80 x 300 cm od přední značky Hanse Home lze zakoupit zde teď právě za příznivou cenu! Teď v akci 1 690 Kč.