Červený běhoun Hanse Home Celebration Plume, 80 x 250 cm

Koberec, který nejen dobře vypadá, ale zároveň se díky svým praktickým vlastnostem rychle zabydlí v každé domácnosti. Tak přesně takové jsou... více informací »
Červený běhoun Hanse Home Celebration Plume
Značka: Hanse Home
1 590 Kč
Více informací
Koberec, který nejen dobře vypadá, ale zároveň se díky svým praktickým vlastnostem rychle zabydlí v každé domácnosti. Tak přesně takové jsou...

Koberec, který nejen dobře vypadá, ale zároveň se díky svým praktickým vlastnostem rychle zabydlí v každé domácnosti.

Tak přesně takové jsou kousky z kolekce Celebration, které hned na první pohled zaujmou svým nápaditým designem. Díky polypropylenovým vláknům jsou však charakteristické i vysokou odolností, snadnou údržbou a antistatickými vlastnostmi.


Vynikající produkt Červený běhoun Hanse Home Celebration Plume, 80 x 250 cm máte možnost koupit v pohodě tady u nás v populární rubrice koberce. Nyní můžete získat nové zboží z naší kategorie jednoduše online! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také více skvělých kousků od dodavatele Hanse Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Červený běhoun Hanse Home Celebration Plume, 80 x 250 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Hanse Home máte možnost dostat právě teď v nabídce v akci. Nyní pořídíte od 1 590 Kč.