Červený koberec Mint Rugs Cassia, 200 x 290 cm

Nalaďte svůj domov na lehce bohémskou notu s kobercem z kolekce Cassia. Jeho etnické vzory v různých barevných provedeních skvěle doplní... více informací »
Červený koberec Mint Rugs Cassia
Značka: Mint Rugs
5 690 Kč
Více informací
Nalaďte svůj domov na lehce bohémskou notu s kobercem z kolekce Cassia. Jeho etnické vzory v různých barevných provedeních skvěle doplní...

Nalaďte svůj domov na lehce bohémskou notu s kobercem z kolekce Cassia. Jeho etnické vzory v různých barevných provedeních skvěle doplní odvážně eklektický i minimalisticky zařízený interiér. Vaše bosé nohy si jej navíc zamilují pro jeho neodolatelně měkký, vysoký vlas.

O materiálu:
Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.


Super produkt Červený koberec Mint Rugs Cassia, 200 x 290 cm můžete získat právě tu na stránkách v rubrice koberce. Nyní si můžete pořídit ještě další produkty z této známé rubriky za outletovou cenu. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se taky na další skvělé produkty značky Mint Rugs. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Červený koberec Mint Rugs Cassia, 200 x 290 cm s pečetí kvality od značky Mint Rugs snadno můžete sehnat online za výhodnou cenu! Akční cena od 5 690 Kč.