Červený koberec Nouristan Kolal, 200 x 290 cm

Tuctové jednobarevné koberce si vás nezískají a ve vašem domově nemají co pohledávat? To si zamilujete značku Nouristan, která nabízí... více informací »
Červený koberec Nouristan Kolal
Značka: Nouristan
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tuctové jednobarevné koberce si vás nezískají a ve vašem domově nemají co pohledávat? To si zamilujete značku Nouristan, která nabízí nezaměnitelné kolekce plné barev a vzorů.

Tento fešák se vyznačuje designem inspirovaným orientálním a klasickým zpracováním. Hodí se tak především do interiérů, které nejsou všední a dýchá z nich historie.

K tomu vás očaruje nejen svým nezaměnitelným estetickým zpracováním, ale také svou vysokou odolností a díky kratšímu vlasu i velmi snadnou údržbou. Po celém svém obvodu je obšitý a zamilujete si ho na první šlápnutí bosou nohou.

Značka Nouristan okouzlí rozmanitým repertoárem, ve kterém si můžete vybrat z nejrůznějších rozměrů, barev a motivů.


Tento oblíbený produkt lze sehnat bezstarostně na našich stránkách v kategorii koberce. Nyní získáte ještě další produkty z naší kategorie za nejnižší cenu! Tato vyjímečná značka Nouristan má top sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To však není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od dodavatele Nouristan. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.