Červený koberec Nouristan Parun Tabriz, 200 x 290 cm

Máte slabost pro koberce s vintage či orientálním nádechem? To si zamilujete tento kousek od značky Nouristan. Jeho design vychýzí z orientálních a... více informací »
Červený koberec Nouristan Parun Tabriz
Značka: Nouristan
3 990 Kč
Více informací
Máte slabost pro koberce s vintage či orientálním nádechem? To si zamilujete tento kousek od značky Nouristan. Jeho design vychýzí z orientálních a...

Máte slabost pro koberce s vintage či orientálním nádechem? To si zamilujete tento kousek od značky Nouristan. Jeho design vychýzí z orientálních a klasických vzorů. Vyšperkuje především interiéry, které nejsou všední a dýchá z nich historie.

Získá si vás nejen svým nezaměnitelným estetickým zpracováním, ale také vysokou odolností a díky kratšímu vlasu i velmi snadnou údržbou. Po celém svém obvodu je obšitý a zamilujete si ho na první šlápnutí bosou nohou.

Značka Nouristan okouzlí rozmanitým repertoárem, ve kterém si můžete vybrat z nejrůznějších rozměrů, barev a motivů.

Často hledaný výrobek Červený koberec Nouristan Parun Tabriz, 200 x 290 je k dostání právě na stránkách zařazený v sekci koberce. Připravili jsme unikátní kousky ze zmíněné rubriky za parádní cenu! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od výrobce Nouristan. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Nouristan vyrábí vynikající výrobky. Nové kousky každý den!

Tento velmi žádaný výrobek Červený koberec Nouristan Parun Tabriz, 200 x 290 cm od výrobce se zárukou kvality Nouristan jde získat teď skutečně výhodně. Stojí teď u nás 3 990 Kč.