Dětská kreativní sada s protlačovacími obrázky DjecoPohádková říše

Zábavný set s propisovacími obrázky z pohádkové říše. Oblíbená metoda propisovacích obrázků bude děti rozhodně bavit. Set obsahuje tři... více informací »
Dětská kreativní sada s protlačovacími obrázky DjecoPohádková říše
Značka: DJECO
269 Kč
Více informací
Zábavný set s propisovacími obrázky z pohádkové říše. Oblíbená metoda propisovacích obrázků bude děti rozhodně bavit. Set obsahuje tři...

Zábavný set s propisovacími obrázky z pohádkové říše. Oblíbená metoda propisovacích obrázků bude děti rozhodně bavit.

Set obsahuje tři různá pozadí a 90 propisovacích obrázků z pohádkové říše.

Pro děti od 4 – 8 let.

O značce

Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec první hry vytvoří úplně sama.

Na těchto základech vznikla francouzská značka Djeco, která životy vašich dětí obohatí o kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety, které opravdu mají smysl.

Nový produkt můžete dostat snadno tady na našem webu v sekci dětské hračky! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní výrobky z této známé rubriky za výhodné peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také více skvělých kousků značky DJECO. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný dodavatel DJECO vám nabízí velmi kvalitní výrobky

Tento akční kousek Dětská kreativní sada s protlačovacími obrázky DjecoPohádková říše od výrobce se skvělou pověstí DJECO pohodlně dostanete tady a teď právě v akci! Aktuálně stojí u nás 269 Kč.