Dětská postel z borovicového dřeva Adeko Pepe Dan, 80 x 180 cm

Dětská postel Adeko Pepe vyniká nejen svou jednoduchostí, ale i kvalitním materiálem. Na její výrobu byla použita masivní borovice, která je nejen... více informací »
Dětská postel z borovicového dřeva Adeko Pepe Dan
Značka: Adeko
8 290 Kč
Více informací
Dětská postel Adeko Pepe vyniká nejen svou jednoduchostí, ale i kvalitním materiálem. Na její výrobu byla použita masivní borovice, která je nejen...

Dětská postel Adeko Pepe vyniká nejen svou jednoduchostí, ale i kvalitním materiálem.

Na její výrobu byla použita masivní borovice, která je nejen bytelná, ale i trvanlivá. Přirozená kresba dřeva se navíc jen tak neokouká a skvěle zapadne i k nábytku, který budete během let obměňovat.


Ve slevě tento produkt jde pořídit ještě tady a teď na našich stránkách v populární sekci dětské postele. Nyní najdete další produkty ve zmíněné sekci z pohodlí domova. V očích zákazníků popupární značka Adeko dlouhodobě vyrábí top zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky značky Adeko. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Dětská postel z borovicového dřeva Adeko Pepe Dan, 80 x 180 cm od odblíbeného výrobce Adeko můžete získat zrovna dneska pořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 8 290 Kč.