Dětská stohovatelná postel s roštem Vipack Modulo Arrow, 90 x 200 cm

Ozvláštněte pokoj vašeho dítěte s postelí Modulo Arrow. Nohy postele jsou z borovicového dřeva. Jejich design ve tvaru šipky působí minimalisticky... více informací »
Dětská stohovatelná postel s roštem Vipack Modulo Arrow
Značka: Vipack
6 690 Kč
Více informací
Ozvláštněte pokoj vašeho dítěte s postelí Modulo Arrow. Nohy postele jsou z borovicového dřeva. Jejich design ve tvaru šipky působí minimalisticky...

Ozvláštněte pokoj vašeho dítěte s postelí Modulo Arrow. Nohy postele jsou z borovicového dřeva. Jejich design ve tvaru šipky působí minimalisticky a v kombinaci se zbytkem konstrukce v bílé barvě se hodí téměř do každého interiéru. Doplnit ji můžete například touto matrací od značky Vipack.


Často hledaný produkt seženete bez obtíží tady u nás v sekci dětské postele! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z této známé kategorie za báječnou cenu! Přední výrobce Vipack má v nabídce vynikající produkty. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od dodavatele Vipack. Najdete je níže na této stránce.

Vysoce kvalitní kousek Dětská stohovatelná postel s roštem Vipack Modulo Arrow, 90 x 200 cm od kvalitního výrobce Vipack lze nakoupit právě teď u nás za skvělou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 6 690 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,