Dětská stohovatelná postel s roštem Vipack Modulo Smiley, 90 x 200 cm

Ozvláštněte pokoj vašeho dítěte s postelí Modulo Smiley. Nohy postele jsou z borovicového dřeva. Jejich design ve tvaru postavičky působí... více informací »
Dětská stohovatelná postel s roštem Vipack Modulo Smiley
Značka: Vipack
6 690 Kč
Více informací
Ozvláštněte pokoj vašeho dítěte s postelí Modulo Smiley. Nohy postele jsou z borovicového dřeva. Jejich design ve tvaru postavičky působí...

Ozvláštněte pokoj vašeho dítěte s postelí Modulo Smiley. Nohy postele jsou z borovicového dřeva. Jejich design ve tvaru postavičky působí minimalisticky a v kombinaci se zbytkem konstrukce v bílé barvě se hodí téměř do každého interiéru. Doplnit ji můžete například touto matrací od značky Vipack.


Tento skvělý výrobek lze nakoupit přímo tady na webu v populární kategorii dětské postele. Připravili jsme pro vás kvalitní kousky z této populární kategorie za internetové ceny! Populární výrobce Vipack dlouhodobě poskytuje prvotřídní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Velmi oblíbený výrobek Dětská stohovatelná postel s roštem Vipack Modulo Smiley, 90 x 200 cm od známého předního výrobce Vipack máte možnost pořídit bezpečně online za báječnou cenu! Aktuálně za super cenu 6 690 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,