Dětská tapeta na nábytek Ambiance Woodland

Máte doma kus nábytku, který už je akorát tak zralý na vyhození? Dejte mu ještě šanci. Pomocí samolepek značky Ambiance lze oživit mnoho různých... více informací »
Dětská tapeta na nábytek Ambiance Woodland
Značka: Ambiance
369 Kč
Více informací
Máte doma kus nábytku, který už je akorát tak zralý na vyhození? Dejte mu ještě šanci. Pomocí samolepek značky Ambiance lze oživit mnoho různých...

Máte doma kus nábytku, který už je akorát tak zralý na vyhození? Dejte mu ještě šanci. Pomocí samolepek značky Ambiance lze oživit mnoho různých povrchů naprosto inovativním způsobem.

Dobré vědět:
• samolepky Ambiance dobře odolávají vodě, rozpouštědlům i teplotě (- 40 až 85 °C, nepokládejte je však přímo na zdroj tepla) a zároveň nejsou hořlavé,
• vydrží přibližně po dobu 5 let,
• aplikujte na čistý, suchý a neporézní povrch,
• pokud byste si jejich umístění rozmysleli, lze je odstranit beze stop.

Tento velmi oblíbený produkt máte možnost nakoupit mimo jiné na webu v rubrice dětské samolepky na zeď! Nyní můžete najít kvalitní produkty z naší kategorie za příznivou cenu. Oblíbená značka Ambiance vyrábí prvotřídní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Oblíbený a kvalitní výrobek Dětská tapeta na nábytek Ambiance Woodland od naší známé značky Ambiance jednoduše můžete sehnat právě zde za outletovou cenu! Nyní získáte od 369 Kč.