Dětské bavlněné povlečení Moshi Moshi Panda Garden, 100 x 120 cm

Designéři španělské značky Moshi Moshi rozumí dětem natolik, až to snad není ani možné! A tak se z jejich hlavy rodí skvělé povlečení,... více informací »
Dětské bavlněné povlečení Moshi Moshi Panda Garden
Značka: Moshi Moshi
469 Kč
Více informací
Designéři španělské značky Moshi Moshi rozumí dětem natolik, až to snad není ani možné! A tak se z jejich hlavy rodí skvělé povlečení,...

Designéři španělské značky Moshi Moshi rozumí dětem natolik, až to snad není ani možné!

A tak se z jejich hlavy rodí skvělé povlečení, které v noci zažene všechny noční můry a přes den je perfektním parťákem na hry i mazlení se. Součástí sady je povlak na peřinu o rozměru 100 x 120 cm a povlak na polštářek 50 x 30 cm.


Kvalitní a žádaný kus Dětské bavlněné povlečení Moshi Moshi je k dispozici právě zde tady na stránkách v sekci dětské povlečení. Nyní můžete koupit podobné výrobky z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Populární výrobce Moshi Moshi pro vás připravuje prvotřídní sortiment Udělejte si radost! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více kvalitních produktů od dodavatele Moshi Moshi. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vynikající kus Dětské bavlněné povlečení Moshi Moshi Panda Garden, 100 x 120 cm od značky s dobrým jménem Moshi Moshi snadno získáte ještě dnes ve slevě! Nyní lze objednat jen za 469 Kč.