Dětské bavlněné prostěradlo Happynois Summer Time, 140 x 70 cm

Také jste si jako malí hráli, že vaše peřina je jeskyně, stan, nebo bunkr, ve kterém se skrývá každý den jiné dobrodružství? Pokud pod peřinou... více informací »
Dětské bavlněné prostěradlo Happynois Summer Time
Značka: Happynois
429 Kč
Více informací
Také jste si jako malí hráli, že vaše peřina je jeskyně, stan, nebo bunkr, ve kterém se skrývá každý den jiné dobrodružství? Pokud pod peřinou...

Také jste si jako malí hráli, že vaše peřina je jeskyně, stan, nebo bunkr, ve kterém se skrývá každý den jiné dobrodružství? Pokud pod peřinou čeká obrázkové prostěradlo od Happynois, tak je každé dítě takové hře hned o kousek blíž! Je jen na vás, jestli ho vyšlete do vesmíru, mezi indiány nebo na plavbu kolem světa.

Dětská nálada umí být vrtkavá! Ale obrázky z dílny Happynois vykouzlí úsměv na dětské tváři každý den. A nehrajme si na drsňáky, i nám se roztomilé postavičky líbí. Bavlněné prostěradlo je vyrobeno ze 100% bavlny, a je tak velmi příjemné na dotek i snadné na údržbu.

Ve slevě výrobek Dětské bavlněné prostěradlo Happynois Summer Time, 140 x 70 cm je k dispozici právě tady u nás umístěný v rubrice dětská prostěradla! Máme pro vás podobné produkty ze zmíněné rubriky v bezva akci. To ale není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také další vybrané kousky značky Happynois. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený produkt Dětské bavlněné prostěradlo Happynois Summer Time, 140 x 70 cm od známého dodavatele Happynois pohodlně nakoupíte aktuálně na webu v bezva akci. Aktuálně v akci za 429 Kč.