Dětské odkrývací obrázky Djeco Holčička

Něžné omalovánky, které po odkrytí označených míst dostávají nový rozměr. Set obsahuje 4 šablony, které děti dokreslí. Na obrázku je možno... více informací »
Dětské odkrývací obrázky Djeco Holčička
Značka: DJECO
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Něžné omalovánky, které po odkrytí označených míst dostávají nový rozměr. Set obsahuje 4 šablony, které děti dokreslí. Na obrázku je možno pootvíra různá okénka a dvířka a dodat tak obrázku další rozměr.

O značce

Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec první hry vytvoří úplně sama.

Na těchto základech vznikla francouzská značka Djeco, která životy vašich dětí obohatí o kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety, které opravdu mají smysl.

Vysoce kvalitní výrobek Dětské odkrývací obrázky Djeco je k dostání také tady na našem webu ve známé kategorii dětské hračky! Nyní najdete parádní kousky z této známé sekce za parádní cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka DJECO pro své zákazníky prodává prvotřídní sortiment Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další prověřené produkty od dodavatele DJECO. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.