Dětský koberec Flair Rugs Elephants, 80 x 120 cm

Pastva pro oko, měkké pohlazení pro vaše bosé nožky. Rustikální koberec z kolekce Elephants od anglické značky Flair Rugs se díky... více informací »
Dětský koberec Flair Rugs Elephants
Značka: Flair Rugs
849 Kč
Více informací
Pastva pro oko, měkké pohlazení pro vaše bosé nožky. Rustikální koberec z kolekce Elephants od anglické značky Flair Rugs se díky...

Pastva pro oko, měkké pohlazení pro vaše bosé nožky.

Rustikální koberec z kolekce Elephants od anglické značky Flair Rugs se díky polypropylenovému materiálu pyšní na dotek jemnými vlákny a značnou odolností. Při povinnostmi nabitých pracovních dnech jistě oceníte i snadnou údržbu, lze ho totiž snadno vysát pomocí podlahového či kartáčového nástavce.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Super produkt Dětský koberec Flair Rugs Elephants, 80 x 120 cm lze sehnat zrovna na stránkách ve známé sekci dětské koberce! Nyní můžete najít skvělé produkty z této známé kategorie za výprodejovou cenu! Přední značka Flair Rugs má k dispozici prvotřídní výrobky.

Oblíbený výrobek Dětský koberec Flair Rugs Elephants, 80 x 120 cm od značky se zárukou kvality Flair Rugs najdete tady a teď za skvělou cenu. Pouze nyní za 849 Kč.