Dětský koberec Flair Rugs Rainbow Night, 80 x 120 cm

Pastva pro oko, měkké pohlazení pro vaše bosé nožky. Rustikální koberec z kolekce Rainbow Night od anglické značky Flair Rugs se díky... více informací »
Dětský koberec Flair Rugs Rainbow Night
Značka: Flair Rugs
849 Kč
Více informací
Pastva pro oko, měkké pohlazení pro vaše bosé nožky. Rustikální koberec z kolekce Rainbow Night od anglické značky Flair Rugs se díky...

Pastva pro oko, měkké pohlazení pro vaše bosé nožky.

Rustikální koberec z kolekce Rainbow Night od anglické značky Flair Rugs se díky polypropylenovému materiálu pyšní na dotek jemnými vlákny a značnou odolností. Při povinnostmi nabitých pracovních dnech jistě oceníte i snadnou údržbu, lze ho totiž snadno vysát pomocí podlahového či kartáčového nástavce.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Hodně oblíbený kus Dětský koberec Flair Rugs Rainbow Night, 80 x 120 máte možnost pořídit mimo jiné tu zařazený v rubrice dětské koberce! Vyhledejte si zlevněné produkty ve zmiňované sekci za nejnižší cenu! Tato značka Flair Rugs vám může poskytnout vynikající výrobky

Hodně oblíbený produkt Dětský koberec Flair Rugs Rainbow Night, 80 x 120 cm od našeho známého výrobce Flair Rugs jednoduše naleznete v naší aktuální nabídce trvale výhodně. K sehnání zrovna v akci za 849 Kč.