Dětský koberec Hanse Home Adventures Zebra Funny, 120 x 170 cm

Dětský koberec by měl být nejen hezký na pohled, ale především praktický. Toho si je dobře vědoma i značka Hanse Home, která vašim ratolestem... více informací »
Dětský koberec Hanse Home Adventures Zebra Funny
Značka: Hanse Home
1 390 Kč
Více informací
Dětský koberec by měl být nejen hezký na pohled, ale především praktický. Toho si je dobře vědoma i značka Hanse Home, která vašim ratolestem...

Dětský koberec by měl být nejen hezký na pohled, ale především praktický.

Toho si je dobře vědoma i značka Hanse Home, která vašim ratolestem přináší do detailu vyladěnou kolekci Adventures. Kromě roztomilého designu se totiž díky polypropylenovým vláknům může pyšnit vysokou odolností, snadnou údržbou a v neposlední řadě i elasticitou vláken.


Diskontní výrobek je k dostání již dnes tu na našem webu umístěný v kategorii dětské koberce! Nyní můžete najít ještě jiné výrobky z naší rubriky za příznivou cenu! Tato značka Hanse Home vám může poskytnout vynikající produkty

Často hledaný výrobek Dětský koberec Hanse Home Adventures Zebra Funny, 120 x 170 cm od dodavatele se skvělou pověstí Hanse Home je k získání ještě dnes za zcela nejnižší cenu! Aktuálně v akci za 1 390 Kč.